Zbulohet çfarë ka brenda kutisë së Capital T-së (VIDEO)

By

Me siguri të gjithë e keni parë një postim interesant së fundmi të Capital T-së.

Reperi postoi një kuti dhe shkroi një datë.

Përveç kësaj e shkroi edhe vendin – sheshi “Nëna Terezë” por nuk dha asnjë detaj përmes rrjeteve sociale.

Sidoqoftë, Prive ju sjell detaje.

Artisti do të organizojë një koncert recital i cili do të ketë shumë surpriza.

Të gjitha detajet e tjera rreth këtij lajmi i gjeni në videon e mëposhtme./Prive.al

View this post on Instagram

19.09.19

A post shared by Capital T (@truekapo) on

Artikuj të ngjashëm