Me kë ndau shtratin mbrëmë Adrian Gaxha?!

By

‘My Girl’ ishte edhe projekti i fundit nga Adrian Gaxha me të cilin arriti të marrë një vëmendje mjaft të madhe.

Por që nga ajo kohë tashmë kanë kaluar 3 muaj dhe ende nuk kemi parë ndonjë prurje të re nga artisti i cili natyrisht se po punon intensivisht në to.

E përveç aktiviteteve në mbrëmje të shumta muzikore ai po gjen kohë edhe për relaks teksa njejt ndodhi mbrëmë kur u pa i shtrirë në praninë e qenit të tij.

Kjo nuk është hera e parë që këngëtarin e shohim në prani të kafshëve pasi që njihet si adhurues i madh i tyre e shpesh në postimet e tij zënë vend fotogorafi të tilla. /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm