A ka bërë ndërhyrje Argjendi i ‘Përputhen’?

By

Në intervistën më të shkurtër të emisionit Prive ’60 sekonda’ i ftuar këtë javë ishte Argjend Rraci, konkurent i “Për’puthen”.

Ai pranoi se ka bërë ndërhyrje, foli për Ritvanën, për çiftin më fake të programit, dhe gjithashtu tregoi se është në lidhje.

Për më shumë, ndiqeni videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm