Ermali zbulon emrin e pazakontë të vajzës

By

Si i ftuar në emisionin ‘Në kurthin e Piter Pan’, përballë rrëfimit të fëmijëve, shoumeni Ermal Mamaqi ka folur për ardhjen në jetë të vajzës.

Ai mes tjerash, ka zbuluar emrin e vajzës, që e bëri baba për të dytën herë.

Zoti na bekoi përsëri, kësaj rradhe me një vajzë…???

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) on

Çifti kanë vendosur ta pagëzojnë vajzën me emrin Sia, sikurse këngëtarja australiane e njohur për hitet ‘Chandelier’ dhe ‘Elastic Heart’.

Goxha gjetje emri, apo jo?! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm