A jeni gati për baladën e re nga Aida Doçi?

By

Aida Doçi ka gati projektin e ri muzikor, dhe do të publikohet së shpejti.

Këtë e bëri të ditur përmes një postimi në llogarinë e saj në Instagram.

“A jeni gati për baladën e re? Së shpejti po vjen,” shkroi Aida në postimin e saj.

Këngëtarja nuk ndau më tepër detaje rreth projektit të ri muzikor, por deri në publikim ne mezi po presim. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm