Stresi prezanton këngën ‘Mos ma luni gocën’ (Video)

By

Reperi Stresi pas këngës me Morena Tarakun ‘Ki me bo’, ka prezantuar projektin e tij më të ri në kuadër të festivalit ‘Kënga Magjike’.

‘Mos ma luni gocën’ mban emrin ky projekt që është punuar në studion e ‘Threedots’ dhe u këndua për të parën herë mbrëmë në skenën e programit ‘E diela Shqiptare’.

‘Mos ma luni gocën’ po pëlqehet nga adhuruesit e Stresit të cilët kanë filluar ta mbështesin këtë pjesëmarrje të reperit.

Artikuj të ngjashëm