Beatrix Ramosaj emocionon me postimin për babanë e ndjerë i cili e vizitoi mbrëmë në ëndërr

By

Beatrix Ramosaj na emocionoi me postimin e saj të fundit të bërë në Instagram.

Këngëtarja tregoi se mbrëmë në ëndërr e vizitoi babai i saj i ndjerë i cili e përqafoi atë.

“Faleminderit që më vizitove mbrëmë në ëndrrat e mija babi. Ti e dite që më mungoje dhe më dhe përqafimin më të madh ndonjëherë. Ishte shumë i vërtetë. Të dua babi, mendoj dhe më mungon gjithmonë”, shkroi ajo mbi fotografinë me babanë kur artistja ishte fëmijë.

Beatrix ka kohë që nuk solli ndonjë projekt të ri muzikor megjithatë ajo është shumë aktive në Instagram dhe fansat e saj me siguri janë të kënaqur./Prive.al  

Artikuj të ngjashëm