A janë ftohur me të vërtetë marrëdhëniet mes Bleros dhe Afronës?!

By

Kohëve të fundit është përfolur për ftohjen e mrrëdhënies mes këngëtarit Blero si dhe partnerës së tij,Afrona Dika.

Mirëpo,është kjo e fundit e cila me një imazh që e ka shpërndarë në njërin nga rrjetet sociale,i drejtohet Bleros,duke ia shprehur atij mungesën e saj që ka për të,i demanton të gjitha spekulimet rreth ciftit.

Në imazhin e postuar ndodhen ata të dy,foto kjo e bërë në pushimet e tyre të fundit në shtetin meksikan,përkatësisht në vendin Tulum.

Blero,përndryshe,po  qëndron aktualisht në shtetin turk,ku edhe po mirret me realizimin e projektit të tij më të ri,i cili do të vie shumë shpejt për publikun./Prive.al/

dua

Artikuj të ngjashëm