Dafina Zeqiri shqetëson fansat e saj me veprimin e fundit!

By

Një ndryshim në profilin e Dafina Zeqirit në Instagram,ka shqetësuar jo pak fansat e këngëtares.

Ajo,njihet se është mjaft aktive nëpër rrjete sociale,ku edhe nuk heziton të shpërndaj cdo moment të saj.Mirëpo,ajo cka vihet re është se ajo ka filluar të fshij gati cdo fotografi që e posedon në këtë rrjet social,dhe kjo ka bërë që fansat e saj të fillojnë të shqetësohen rreth këtij fakti.

Këtë gjë,këngëtarja nuk e ka lënë pa e komentuar duke iu drejtuar fansave të saj ‘Ju lutem,mjaft u shqetësuat për atë se cka unë fshij.’

Vlen të cekët se Dafina jo rrallë herë ka qenë cak i thyerjes së profileve të saj,nëpër rrjetet sociale që posedon.Se është edhe këtë herë pre e tyre,apo është një veprim që po e bënë vetë këngëtarja me një qëllim të caktuar presim ta shohim./Prive.al/

dafi
foto

 

Artikuj të ngjashëm