Blero së shpejti me një koncert recital

By

Blero  gjatë gjithë këtyre viteve në skenë asnjëherë nuk ka harruar të falënderojë edhe bashkëpunëtorët e tij në karrierën muzikore.

Me anë të një postimi në llogarinë e tij në Instagram ai etiketon shumë nga bashkëpunëtorët si një falënderim publik. Po ashtu edhe ata që nuk i përmendi i falënderon tej mase.

Ai i jep një premtim bashkëpunëtorëve dhe të gjithë dashamirësve të muzikës së tij – së shpejti artisti do të organizojë një recital.

Ndonëse ende nuk ka filluar puna për një tillë, në të ardhmen e afërt Blero do i lajmërojë të gjithë për detajet e koncertit recital të tij. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm