A ishte i vështirë bashkëpunimi me Nora Istrefin? Bruno flet hapur

By

Bruno dhe Nora Istrefi po vijnë në bashkëpunim.

Projekti muzikor është gati dhe pritet të lansohet së shpejti.

Prive ka qëndruar me ta në xhirimet e videoklipit ku ka folur Bruno duke treguar detaje të këngës dhe punës me Norën.

Ndiqni videon për detaje./Prive.al

Artikuj të ngjashëm