Ja si po i kalon ditët Fjolla pas aksidentit!

By

Nuk ka ka kaluar shumë kohë që nga aksidenti që pësoi këngëtarja Fjolla Morina, aksident rrugor ky që bëri që kjo e fundit të shtrihet në spitalin e Shkupit.

Ajo u lirua pas një dite qëndrimi aty, ku menjëherë pas daljes tregoi se si kjo ngjarje e kishte bërë të vetëdishjme për dashurinë që ka për vajzat dhe nënën.

E tashmë pas disa jave, gjendja e saj shëndetësore është shumë e mirë.E duket se Fjolla po e shfrytëzon kohën në maksimum që ta ndaj me familje, sidomos me vajzë Alayah, e që pranë saj nuk mungon as mikesha e saj Shkenda Dubova./Prive.al/

received_10201692878919562

Artikuj të ngjashëm