A ishte dedikim teksti i këngës ‘Jam pa ty’ shkruar nga Dhurata dhe Teuta Krasniqi ?!

By

Këngëtarja Dhurata Ahmetaj, pas një pauze të sërishme disa mujore, vikendin që lamë pas u rikthye me këngën e saj të re.

Një baladë e solli atë më ndryshe se zakonisht duke eksperimentuar në ujëra të cilët u pëlqyen nga fansat.

E rreth këtij projekti dhe jo vetëm, Dhurata do flasë këtë të Shtunë për Prive.

Këngëtarja do të tregoj se a është dedikim ‘Jam pa ty’ të cilën e shkroi bashkë me miken e saj, aktoren Teuta Krasniqi.

Si është jeta private aktualisht për Dhuratën e cila u përfol për krisje të raporteve me të dashurin e saj ?!

Përgjigje marrin dilemat këtë të Shtunë me fillim nga ora 19:00 në Prive.

https://www.youtube.com/watch?v=9jy4MPty4Lk

 

Artikuj të ngjashëm