Rikthimi i Adelinës, këto janë intervistat që dha për Prive (VIDEO)

By

Vitin që lamë pas, këngëtarja Adelina Ismaili u rikthye në skenën artistike shqiptare edhe si aktore e edhe si këngëtare.

Duke realizuar të gjitha pasionet e saja, Adelina edhe njëherë i përmbushi fansat e saj duke ardhur si gjithnjë shumë energjike dhe origjinale.

Ajo pas rikthimit luajti në serialin “O sa mirë” ndërsa publikoi edhe këngën “Tiqja”, që ishte një projekt muzikor me një mesazh të rëndësishëm.

E rikthyer në Kosovë, Ismaili ka dhënë edhe disa intervista për Prive e ne ju ftojmë t’i ndiqni:

Artikuj të ngjashëm