Dhurata Dora arrin sukses të madh në Francë (FOTO)

By

Sukseset e Dhurata Dorës nuk kanë të ndalur.

Këngëtarja ka njoftuar përmes Instagramit se bashkëpunimi i saj me Soolking, po qëndron në Top 5 të Francës.

Projekti i realizuar në Prishtinë në Redbox Entertainmet, ka arritur mbi 300 milionë klikime në YouTube dhe ka arritur të jetë hiti më i madh i këtij viti.

Përpos kësaj, Dhurata ka bashkëpunuar tani me Maitre Gims një tjetër artist shumë i njohur në Francë dhe në botë, kënga e të cilëve u publikua vetëm pak ditë më parë./Prive.al

View this post on Instagram

Top 5 #France 🙏🙏 🇦🇱 🇩🇿

A post shared by Dhurata Dora (@dhuratadora) on

Artikuj të ngjashëm