Gent Fatali zbulon hapur sa lidhje serioze ka pasur në jetë

By

Pas hitit me Fifin, Gent Fatali i tha të gjitha në Prive.

Nga lidhja e dashurisë me Rozafën, martesa e deri tek planet dhe karriera.

Ndiqni videon më poshtë për të kuptuar shumëçka nga jeta e reperit i cili u rikthye së fundmi në skenë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm