A gjen kohë për seks? Përgjigjet Erion Veliaj në pyetjen më private!

By

T’i bësh një kësi lloj pyetje kryebashkiakut të kryeqytetit më të madh shqiptar, Tiranës, e të marrësh një përgjigje të tillë, medoemos do bëhet lajm.

Erion Veliaj, kryetari i Tiranës që është simpatia e shumë gocave shqiptare, nuk ka qenë aspak i rezervuar kur nga Roza Lati në emisionin e saj “Why Not”, u pyet se “a ka kohë të bëjë seks”?

Image result for ajola xoxa

“Do habitesh, por më del. Përtej humorit, unë besoj se me pak organizim kushdo i bën të gjitha”, u shpreh Veliaj.

“Është edhe çështje prioriteti, por një ditë del për të bërë edhe punët e qejfit, edhe punët e sportit edhe angazhimet në punën ditore dhe po të jemi pak sistematik, mua një nga gjërat që më vjen keq në Tiranë kur udhëtoj lart e poshtë për inspektimet, është së sa kohë harxhojmë kot, kafe plot, muhabet pa fund. Ndaj them që nëse nuk bën dot një gjë, sigurisht që nuk bën dot dy. Në këtë sens po të kemi një përdorim më të mirë të kohës ne mund të jem më të dobishëm”, ka deklaruar Veliaj.

Veliaj është i martuar me bukuroshen tiranase, Ajola Xoxa, me të cilën ka edhe një fëmijë./Prive.al

Image result for erion veliaj

 

Artikuj të ngjashëm