Nënë për të tretën herë: Brenda festës gjigante të bebes së Kim Kardashian

By

Familja e famshme Kardashian po zgjerohet, ngase në pritje për të ardhur në jetë janë edhe tri bebe.

Dhe Kim Kardashian – e cila do bëhet nënë për të tretën herë përmes një nëne surrogate – e ka festuar këtë pritje të ëmbël, duke organizuar të ashtuquajturin “baby shower”, në shtëpinë e saj në Bel Air gjatë kësaj të diele.

Ready for number three! Kim Kardashian - who is set to become a mum for the third time via surrogate - certainly celebrated the upcoming arrival in style as she threw a lavish baby shower at her Bel Air home on Saturday alongside her eldest child, North (above) 

E shoqëruar nga motrat e saj shtatzënë Khloe Kardashian dhe Kylie Jenner, e famshmja ka pritur në vilën e saj luksoze mikeshat e famshme si Chrissy Teigen, gruan e këngëtarit John Legend.

Ndërsa nëna e Kim dhe gjyshja e ardhshme, ka mbajtur një fjalim para të pranishmeve në këtë festë.

Blooming beautiful: The reality star decked out her home in blossom trees and was joined by her famous family, including 'pregnant' sisters Khloe Kardashian and Kylie Jenner

Eventi ishte shumë ekstravagant, me shumë të ftuar e me lule e pemë në ngjyrë të bardhë e rozë.

Tavolinat ishin dekoruar në mënyrë perfekte, ndërsa nga dritaret e shtëpisë luksoze, shihej se moti në Los Angeles, ishte fantastik, shkruan Daily Mail, /Prive.al

Decadent: The 36-year-old reality television starlet showed off the lavish affair from her Bel Air home to her followers on social media throughout the evening

Fancy affair: Rows of perfectly decorated tables were set in front of a floor-to-ceiling window as the celeb guests mingled in Kim's home

 

Artikuj të ngjashëm