Sa vite mbushi sot Jehona Sopi?

By

Këngëtarja Jehona Sopi sot feston ditëlindjen.

Ajo mbushi plot 42 pranvera.

Urime mjaft të shumta mori nga miqt, kolegët, dhe familja në këtë ditë të rëndësishme të saj.

View this post on Instagram

A post shared by Vesa Luma (@vesaluma)

Edhe 100! /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm