A është ky i dashuri i ri i Kim Kardashian? (FOTO)

By

A janë Kim Kardashian dhe Tom Brady në një lidhje?

Gjashtë muaj pasi qendërmbrojtësi i pensionuar i NFL-së konfirmoi ndarjen e tij me gruan Gisele Bundchen, raportet u shfaqën në internet duke pretenduar se ai është takuar në heshtje me Kim dhe ajo po kërkon një shtëpi pushimi pranë tij në Bahamas.

Pra, cila është e vërteta?

“Ata kanë miq dhe partnerë të përbashkët biznesi, por [nuk janë] takime”, tha një burim për E! News. “Kim është shumë e përqendruar te fëmijët e saj, bizneset e saj, shkollën juridike dhe përgatitjen për ‘American Horror Story’ që fillon prodhimin muajin e ardhshëm”.

Sa i përket Tomit, përfaqësuesi i tij mohoi thashethemet për romancën për ‘People’.

Kim Kardashian, Tom Brady

 

Artikuj të ngjashëm