Pas bashkëpunimit me Don Phenom, 2TON jep lajmin e ri (VIDEO)

By

“Ciao” është bashkëpunimi i fundit i 2TON me reperin Don Phenom, që arriti miliona klikime në youtube.

Por, dy javë pas kësaj kënge, artisti nga Ferizaj ka dhënë një lajm të ri.

Ai e ka gati edhe një projekt dhe këtë e bëri të ditur përmes llogarisë së tij në Instagram.

“Nesër, 16:00”, ka shkruar 2TON teksa promovon pak nga kënga e re mbi makinën e tij./Prive.al

View this post on Instagram

Neser 16:00 💯 %

A post shared by 2 Ton (@2tonofficial) on

Artikuj të ngjashëm