Elvana e veçon Gjermaninë!

By

Rreth 24 orë më parë, këngëtarja Elvana Gjata shënoi rikthimin e fuqishëm me këngën ‘Njësoj’ që shënoi diferencën në çdo aspekt.

Tekst, muzikë, videoklip e pamje në një koncept unik e vulosën epitetin e hitit për projektin që pason ‘Love me’.

Por, fatkeqësisht shkaku i bllokimeve të Youtube, videoklipi i Elvanës nuk ka mundur të shihet në Gjermani dhe kjo ka bërë që projekti të publikohet në një tjetër kanal, dhe jo atë të VEVO.

Ndryshe, kënga në kanalin zyrtar për trevat shqiptare tashmë ka kaluar shifrën e çerek milioni të shikimeve. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm