A është gati Kaltrina Selimi për fëmijë të dytë?!

By

Kur solli në jetë djalin e parë Tristanin, Kaltrina Selimi u shkëput pak nga muzika.

Shtuar edhe distancën gjeografike të jetesës në Londër, këngëtarja e shumë pëlqyer pak i rralloi projektet muzikore.

Për këto të fundit dhe jo vetëm, Kaltrina foli në një intervistë në Prive me gazetarin Artan Telaku.

Mes tjerash, Kaltrina tregoi se ka ardhur për punë në projekte të reja teksa gjithashtu zbuloi se i është dashur të anuloj disa data të koncerteve

Por a është ajo gati në sferën private për një fëmijë të dytë pas Tristanit ?! Kaltrina u përgjigj se jo! /prive.al/

Artikuj të ngjashëm