Ditë e veçantë për Adelina Berishën (FOTO)

By

Sot është një ditë e veçantë për Adelina Berishën.

Nëna e saj feston ditëlindjen dhe s’kishte si të mungonte një urim shumë i veçantë për të nga ana e këngëtares.

Adelina hyri në Instagram për të postuar një fotografi të saj dhe për t’i shkruar disa fjalë të mëdha.

“Mami më e shtrenjta ime, shoqja më e mirë, motivi i jetës time. Urime ditëlindja, të uroj edhe shumë vite të tjera. Të dua më shumë se çdo gjë”, shkroi ajo.

Nëse nuk e dini, nëna e saj e shoqëron kudo Adelinën./Prive.al

Artikuj të ngjashëm