A e njihni të dashurën e Bambit nga ‘O sa mirë’?!

By

Neshat Krasniqi i njohur si Bambi me rolin në serialin ‘O sa mirë’ në rrjete sociale shpesh ndan pjesë nga përditshmëria e tij.

Krahas xhirimeve në serial dhe profesionit si trajner fitnesi, kohë pas kohe edhe jeta private e tij gjen vend për ekspozimin në publik.

Aktori është tash e një kohë në lidhje me një vajzë, larg vëmendjes së shtuar të opinionit por me disa fotografi që postohen me raste.

I tillë ka qenë një së fundmi në momentin e veçantë të ditëlindjes që për çiftin është shënuar me një darkë romantike. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm