A e njihni burrin e Hana Cakulit?!

By

Me disa projekte në varg ku shquhej për origjinalitetin dhe stilin e veçantë, ulqinakja Hana Cakuli arriti të depërtoj në zemrat e shumëkujt.

Por, me kalimin e viteve, për këngëtaren eci ritmi i punës dhe si rrjedhojë ajo e anashkaloi muzikën duke u fokusuar tek familja.

Në verën e 2014-tës u martua në një ceremoni private teksa më pas solli në jetë edhe binjakët, që për habinë e shumëkujt u kuptuan vetëm pas disa muajsh nga lindja kur vetë Hana vendosi ta bëj lajmin publik.

Fotot nga familja e këngëtares janë të rralla, e ndër të fundit është një me bashkëshortin nga pushimet e muajit të mjaltit në Tajlandë.

Kujtojmë se Hana jeton tash e një kohë me familjen e saj në Mynih të Gjermanisë, e fokusuar edhe në karrierë komplet të ndryshme nga sfera fillestare, muzika. /Prive.al/

/

Artikuj të ngjashëm