‘1 2 3’, hiti erdhi!

By

Sapo është publikuar në Youtube kënga e re e Besa Kokëdhimës dhe Flori Mumajesit e titulluar ‘1 2 3’

Ky krijim muzikor mban vulën e Kledi Bahitit të Threedots në muzikë me tekst të Flori Mumajesit kurse Entermedia është produksioni i zgjedhur për vizuelizim të klipit që është xhiruar në Kosovë.

Kënga është premtuese për këtë hyrje të sezonit veror teksa për Besën vjen pas ‘Kameleon’ kurse për Florin është projekti i rradhës në bashkëpunim pas ‘Gone Girl’ me 2po2.

Artikuj të ngjashëm