Çka nuk i pëlqen Nora Istrefit tek një pjesë e trupit të Robertit?!

By

Si shumica prej artistëve tanë edhe Nora Istrefi muaj më parë u bë pjesë e intervistës më të shkurtër të emisionin Prive edhe atë për herën e dytë të saj.

E pyetur se sa para ka në xhirollogari dhe se a do të dëshironte t’i bënte një vëlla apo një motër Renées, ajo tregoi se ka para mjaftueshëm sa për të jetuar mirë dhe se do të dëshironte që vajzës së vogël ti bënte edhe një motër.

E se çka nuk i pëlqen Norës tek një pjesë e trupit të Robertit mund t’a kuptoni në videon e mëposhtme. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm