Motrat Koçi thumbojnë artistët shqiptarë (FOTO)

By

Greta dhe Eni Koçi kanë thumbuar artistët shqiptarë.

Dy motrat, të cilat janë këngëtare shumë të suksesshme, kanë ironizuar me kolegët e tyre të cilët blejnë klikime.

Ato krahasuan këngën e re të Madonnës me Maluma, që arriti 3 milionë brenda 24 orëve, duke thënë se shqiptarët arrijnë 1 milion brenda 1 ore.

Greta dhe Eni postuan në instastory, klikimet e mbreterëshës së pop muzikës në botë, për ta ndarë me ndjekësit në Instagram.

Më poshtë mund t’i shihni të dy postimet./Prive.al  

Artikuj të ngjashëm