E lumtur apo jo?! Tuna jep një mesazh (FOTO)

By

Shumë mund të përflitet për Tunën dhe rreth Tunës por pak gjëra thuhen nga vetë Tuna!

Një parim të tillë, këngëtarja e njohur e përmbushi edhe së fundmi kur u përfol mbi një krizë në lidhjen me Patrisin.

Pa dashur të komentojë publikisht, u nevojit të kaloj një javë që përgjigja të merret përmes një postimi ku familja tre anëtarëshe shfaqet bashkë!

E një mesazh të koduar, Tuna e ka lënë edhe sonte.

Këngëtarja është shumë e lumtur dhe kjo ka rëndësi!

Sejdi në fotografinë e fundit shfaqet duke qeshur nën përshkrimin: ‘Lëri këdotë mendojnë çkado. Vetëm buzëqesh’. /Prive.al/

let whoever, think whatever… just smile?

A post shared by Tuna Sejdi (@tunasejdi) on

Artikuj të ngjashëm