Shpërthen 2po2, i konsideron injorantë …

By

Nominimet në Top Awards, variantin e ri të Top Fest që përmbylli 12 vite rresht ka ngjallur jo pak diskutime.

Fillimisht u komentua fakti se ‘Shake it’ nga Genta e Etnon si një prej hiteve të padiskutueshme nuk u fut në nominime për çështje ‘shijesh’.

E duket se pluhur do vazhdoj të ngrihet për faktin se ka reaguar edhe reperi 2po2 megjithëse pa precizuar qartë se ku qëndron sipas tij problemi.

Ky është postimi i plotë i Besnikut shoqëruar me foton ku kënga ‘Gone girl’ shihet në mesin e nominimeve për kategorinë ‘Bashkëpunimi më i mirë i vitit’

Për Top Awards Me ´´ Dashuri ´´ Tema . Flori Mumajesi Ft 2po2 – Gone Girl

Për Faktin Që Jeni Snoba Nuk Kom Dyshu Por Të Jeni Injoranta Se Kom Prit !!!
Dua T’ju Them Se Un Dhe Muzika Ime I Kemi Mbijetu Kohës Dhe Neglizhences Nga Injoranta Si Puna Juve Plot 20 Vite , Në Kohë Shumë Më Të Vështira Se Kto Dhe Falë Talentit Dhe Punës Edhe Sot Pas 20 vitesh E Kam Mbështetjen E Publikut Që Fatmirsisht Nuk Eshtë I Njëjtë Me Ju .
Më Vjen Keq Që Po I Shkruj Kto Fjal , Ju Siguroj Që Nuk Jam Me Nerva ‘ Vetem Ta Dijë Ledioni Se Kush Është Njëri Nga Arkitektët E Ksaj Muzike Qe Pretendon Ta Promovoj Aty Ku Punon ” Falë Punës Që Bën Dhe Talentit Që Ka ´´ Kaq !!!!!
2po2 Ft Flori Për Ndryshe Është Vetëm Kënga E Parë E Albumit Tim Të Ardhshëm Këngë Ku

Artikuj të ngjashëm