Cili reper po feston ditëlindjen me fëmijët e tij?! (Foto)

By

Ditëlindjen sot nuk e feston vetëm Ledri Vula.  Kolegu i tij, 2po2 sot mbush 39 vjet.

Këtë ditë ai ka zgjedhur ta festoj me fëmijët e tij dhe këtë gjë e ka bërë të ditur përmes rrjeteve sociale.

Besniku ka shkruar: “Është ditëlindja ime dhe po argëtohem me djemtë e mi”

Në planin muzikor 2po2 sapo ka lançuar projektin Kohqelujna./Prive.al

Artikuj të ngjashëm