A e dëgjuat duetin mes Bardhit dhe Ledrit? (VIDEO)

By

Bardhi mbrëmë ka lansuar albumin e ri me titull ‘Trëndafil’.

Në mesin e shumë bashkëpunimeve është edhe ai me Ledri Vulën ‘Copë copë’.

Nëse ende nuk e keni dëgjuar, klikoni në videon më poshtë./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm