A e dëgjuat duetin e Rozana Radit me Stine? (VIDEO)

By

Është publikuar më në fund dueti mes Rozana Radit dhe Stine.

Dyshja sollën me videoklip veror, këngën me titull ‘Serenata’.

Dëgjojeni të plotë më poshtë./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm