Britney Spears nënkupton se është martuar fshehurazi – Ku janë unazat?

By

Britney Spears është martuar fshehurazi me Sam Asghari?

Fansat menduan se ditëlindja e Sam ishte një arsye e mjaftueshme që çifti i bukur i Hollivudit të nisej me pushime në një parajsë tropikale, por është e mundur që çifti mund të ketë shkëmbyer zotimet e tyre!

Të bëjmë një përmbledhje: Sam ishte ende i fejuari i Britney-t më 3 mars.

Më 3 mars, Britney postoi një foto në Instagram të të dyve duke qëndruar krah për krah përpara një muzgu. Në mbishkrim, Britney shkroi, “Gëzuar ditëlindjen 🎊🎁 të fejuarit tim … të dua shumë ❤️ … dua një familje me ty … i dua të gjitha me ty !!!!”

Sam komentoi postimin, duke shkruar, “Miliona gjëra për të uruar ❤️ Kam vetëm një dëshirë 😍” Komenti i tij mori mbi 20,000 pëlqime dhe mbi 400 përgjigje, me shumë fansa që betoheshin se dëgjuan këmbanat e dasmës që binin…

Tre orë më vonë, Britney zbulon një dhuratë nga bashkëshorti i saj… Prit, çfarë?

Vetëm tre orë pasi e quajti Sam të fejuarin e saj, Britney e quajti atë “bashkëshorti” i saj, ndërsa shfaqte një video të breshkave të detit të vegjël që vrapojnë nëpër rërë dhe drejt oqeanit. Disa çifte lëshojnë pëllumba kur martohen, por duke pasur parasysh se janë në një arratisje tropikale, breshkat mund të dukeshin më të përshtatshme?

Pasditen e 4 marsit, Britney e quajti Sam përsëri “bashkëshort” në një foto bardh e zi. Sam ka dorën e tij të ngritur drejt kamerës, teksa fsheh dorën tjetër.

Çifti nuk ka reaguar në mijëra pyetjet e fansave të tyre se nëse ata janë martuar. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm