Videoklip dhe tinguj shumë verorë: Kjo është kënga e re nga Sabri Fejzullahu

By

Nëse menduat se këngëtari po mendon të pushojë nga muzika e keni gabim. I ftuar në NIN me Alaudin Hamitin, ai kishte zbuluar se po punon në një album të ri, dhe na zbuloi edhe shumë detaje të reja.

Sabri Fejzullahu sapo ka publikuar një këngë të re.

Me videoklip e tinguj shumë verorë, kjo është një këngë më se e përshtatshme për stinën e nxehtë të vitit.

Në videon e mëposhtme mund të ndiqni të plotë projektin nga Sabri Fejzullahu. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm