A e dëgjuat baladën e re të Sabri Fejzullahut?

By

Ndërsa nuk e jep fare veten për 72 vjet, Sabri Fejzullahu po vazhdon të bëj atë që di më së miri, muzikë!

Projekti i ri është pauses i këngës ‘Kallëm’ që u publikua më 21 shtator.

Dhe projekti i tij i ri është këtu (po ta dëgjoni do harroni moshën e Sabriut) dhe bashkë më të edhe videoklipi. Kënga quhet ‘Mos u dorëzo’ dhe ju mund ta ndiqni më poshtë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm