A do e falte tradhëtinë Robert Berisha?!

By

Muaj më parë intervista më e shkurtër e Prives si protagonist kryesor kishte muzicientin e këngëtarin e njohur Robert Berisha.

Përballë pyetjeve provokative të gazetares Maki Bajrami ai dha disa përgjigje mjaft interesante.

Roberti tregoi se është xheloz në masë të caktuar dhe se gjatë jetës së tij ka pasur shumë femra.

E kur u pyet se a do të falte tradhëtinë?! Robi befasoi me përgjigjen e tij të cilën mund ta kuptoni në videon e mëposhtme./Prive.al/

Artikuj të ngjashëm