Zbulohet: Ja kush qëndron prapa suksesit të Baby Gee’s

By

Rrjetet sociale tashmë janë bërë mënyra më adekuate për të uruar ditëlindjen e një personi të caktuar.

Sikur gjithë të tjerët, Baby Gee sot ka uruar babanë e saj me rastin e ditëlindjes së tij.

Këngëtarja e cila është duke punuar në projektin e saj të ri, ka postuar një fotografi ku shihet në kombinim me prindin e saj – me të njëjtën xhaketë veshur.

Poshtë saj, Baby Gee, ka shkruar: “Ai është shpirti im, babai im, mbreti im, vëllai im, jeta ime. Personi që e vë të parin dhe e dua më së shumti. Arsyeja e lumturisë sime dhe suksesit”.

Kujtojmë që këngëtarja shumë shpejtë do ta publikojë këngën dhe klipin e saj të ri të cilin tashmë e ka paralajmëruar edhe në rrjetet sociale./Prive.al

https://www.instagram.com/p/BhoZTNIhb1i/?taken-by=babygee

 

Artikuj të ngjashëm