Horoskopi i dashurisë sjell sot pasionin në marrëdhënien tuaj

By

Dita e sotme sjell shumë nxehtësi dhe pasion në jetën tonë të dashurisë falë Marsit në Luan dhe Venusit në Gaforre. Ja çfarë i pret të gjitha shenjat e zodiakut dhe horoskopi i tyre i dashurisë më 26 maj 2023.

Dashi

Dashuria kërkon që ju të punoni në marrëdhënien tuaj pa qëllime egoiste. Ka shumë gjëra që mund të bëni që në fillim, dhe nëse e keni humbur mundësinë, mund të filloni sërish sot. Kërkoni mënyra për të krijuar intimitet dhe afërsi duke folur hapur me njëri-tjetrin. Mos kini frikë të lejoni që ndjenjat tuaja të shfaqen.

Demi

Askush nuk është i përsosur, Demi, dhe ju mund ta gjeni këtë si një mundësi për të lënë vigjilencën tuaj për të treguar papërsosmëritë personale. Sot përqafoni të metat e vogla si një shans për të parë se sa në mënyrë unike mund të lulëzojë dashuria.

Binjakët

Sot mund të krijoni kujtime të qëndrueshme duke filluar diçka që nuk e keni bërë kurrë më parë në të kaluarën. Merrni një aparat fotografik për të bërë shumë foto. Jini të hapur për të provuar gjëra të reja së bashku në çift. Bëni një listë në çift dhe shikoni se cilat artikuj mund të filloni të gërvishtni këtë verë.

Gaforrja

Dashuria e qëndrueshme është ajo që dëshironi më shumë nga jeta juaj, ndaj sot përpiquni të krijoni një themel të fortë me partnerin tuaj. ka të bëjë me kë zgjedh të ndërtosh. Pra, zgjidhni të dashurin tuaj me mençuri.

Luani

Të gjithë kanë nevojë për miq dhe lidhja juaj mund të përfitojë edhe nga miqësitë e çiftit.

Gjeni mënyra të reja për të takuar njerëz që ndajnë interesa të ngjashme. Dilni për takime ose dilni vullnetarë në aktivitete që ju pëlqejnë të dyve. Ju do të gjeni njerëzit tuaj!

Virgjëresha

Ju mund të rindërtoni besimin, Virgjëresha. Pasi të jetë thyer, nuk do të jetë një udhëtim i lehtë për t’u bërë, por është i mundur me shumë kohë dhe dashuri.

Nëse po përpiqeni të punoni shumë për të rregulluar shkeljen e besimit që ka ndodhur, besoni në dashurinë tuaj. Ju mund të keni nevojë për ndihmë nga një profesionist, por nuk është e pamundur kur dy persona janë të gatshëm të punojnë së bashku si ekip.

Peshorja

Çdo çift përjeton stres emocional në jetën e tij dhe ju nuk e dini ndikimin që ka tek ju si person derisa ta keni kaluar atë.

Ju mund të mos përgjigjeni në mënyrën që keni shpresuar. Mos u trego shumë i ashpër me veten, Peshorja. Kërkoni falje dhe pyesni se si ta rregulloni problemin.

Akrepi

Intimiteti është një gjë kaq e bukur për ta ndarë me personin e duhur. Ju bëni shumë mirë kur jeni në gjendje të njihni një person nga brenda.

Sot mund të përpiqeni ta njihni më mirë tjetrin dhe kjo mund t’ju sjellë më afër në mënyra që keni shpresuar dhe ëndërruar.

Shigjetari

Sot qaseni jetën tuaj të dashurisë me dhembshuri. Ju mund të keni standarde të larta për veten tuaj dhe ndonjëherë ato nuk janë të lehta për t’u arritur.

Jini të dhembshur dhe pyesni pse dikush mund të ketë rënë poshtë pritshmërive tuaja. Njerëzit janë njerëzorë edhe nëse dashuria e tyre na dështon ndonjëherë.

Bricjapi

Ju keni shumë gjëra që ndodhin sot në departamentin e dashurisë. Mendja juaj mund të jetë duke krijuar ide të reja se si ta shijoni përsëri jetën tuaj të dashurisë për ta bërë atë më interesante.

Flisni për këtë me partnerin tuaj. Kjo mund të jetë një kohë e shkëlqyer për të eksploruar libra për të mësuar se si të dashuroni më mirë me bashkëshortin tuaj. Ju mund të kënaqeni duke bërë kërkimin së bashku si një ekip.

Ujori

Të gjithë janë të bukur nga brenda. Sot eksploroni personalitetin dhe natyrën e ëmbël dhe të ndjeshme të partnerit tuaj.

Ju mund të mësoni shumë prej tyre nëse gjeni kohë për të treguar interesin tuaj. Ju mund të habiteni që bërja e pyetjeve i ndihmon ata të hapen në mënyra të reja për ju.

Peshqit

Askush nuk i pëlqen të debatojë, kështu që mund t’ju duket e dobishme të mësoni se si të përballeni me një bisedë të vështirë me takt dhe diplomaci.

Sot punoni për gjërat për të cilat njerëzit shpesh ankohen kur fillon një diskutim i nxehtë: toni, cilat fjalë janë fjalët e zgjedhura dhe sa kohë duhet për të pranuar se e keni gabim.

Artikuj të ngjashëm