Mc Kresha zbulon pak nga kënga e re

By

Mc Kresha ka vendosur që nesër të publikojë një projekt të ri.

Kjo u bë e ditur nga një postim i tij i ri i bërë në instastory, me anë të të cilit ka shkruar pak vargje nga kënga e re e përveç kësaj zbuloi që lansohet nesër.

Reperi i njohur vetëm pak ditë më parë erdhi në bashkëpunim me Elinel për këngën “Për Familje” e cila u pëlqye dhe ka nisur të marrë goxha klikime në youtube./Prive.al

Artikuj të ngjashëm