Si u prit Leonita në shtëpi pas kthimit nga spitali? (FOTO)

By

Vetëm disa ditë më parë, Leonita dhe Granit Xhaka janë bërë prindër për herë të parë të një vajze
të cilën e kanë quajtur Ayana.

Pas disa ditësh në spital, sot Leonita është kthyer në shtëpi me të voglën e saj dhe familjarët e
kanë pritur me një surprizë ku duken dhe dhurata të shumta.

Fotot e mëposhtme zbulojnë pritjen.

Artikuj të ngjashëm