Yll Limani me një urim special për ditëlindjen e babait të tij (FOTO)

By

Sot feston ditëlindjen, babai i këngëtarit shumë të pëlqyer nga publiku Yll Limanit.

Artisti hyri në Instagram, si rrallë herë, për të postuar një fotografi të babait dhe për ta uruar në mënyrë shumë speciale, edhe pse shkurtimisht.

“Heronjtë e vërtetë nuk mbajnë pelerina por bëjnë shaka të këqija. Faleminderit që je një hero i vërtetë, bab. Gëzuar ditëlindjen”, ka shkruar Ylli në anglisht.

Paraqitja e fundit e Yllit në projekte muzikore, është në albumin e Tunës ‘Fortuna’, mirëpo artisti është duke punuar për të sjellë këngë të reja së shpejti./Prive.al

Artikuj të ngjashëm