Justin Bieber mundohet ta shes shtëpinë e tij përmes Instagramit

By

Justin Bieber nuk ka nevojë për një ndërmjetës për të shitur shtëpinë e tij.

119 milion ndjekësit e tij në Instagram ishin shumë të entuziazmuar për një njoftim për shitje në mes të natës.

Justin Bieber says to ‘make an offer’ on his new $8.5M mansion

Në orët e mëngjesit të së Premtes, ylli i sapo martuar ndau jo më pak se 12 foto të rezidencës së tij në Beverly Hills, California.


“Unë mendoj se dua të shes shtëpinë time në Beverly Hills, cili e dëshironi atë,” shkroi Bieber postuar me një foto ku shfaqet një pjesë e shtëpisë dhe një pjesë e një kuzhine.

Një tjetër postim, i cili tregon këmbët e Bieber dhe një palë shkallë të veshur me letër-muri me gjethe bananeje drejt një bodrum vere, shkruan: “Vibes në shtëpi, por dua ta shes atë. Unë mendoj se dikush është i interesuar?”

Artikuj të ngjashëm