8-të milionë ndjekës në Instagram, Dua Lipa publikon imazhin super-seksi!

By

Fama e saj po vjen çdo ditë e duke u rritur dhe numri i njerëzve që po e ndjekin në rrjete sociale vetëm po shtohet.

Këngëtarja Dua Lipa ka arritur të bëjë 8 milionë ndjekës në Instagram dhe për këtë ajo i ka falënderuar të gjithë ata që i kanë shtypur butonin “Follow”.

Ajo ka publikuar në Instagram një fotografi në të cilën shfaqet shumë atraktive dhe shprehet e entuziazmuar që ka një numër kaq të madh ndjekësish.

Dua mbrëmë ka performuar në Melbourne të Australisë, ndërsa salla për të ishte e mbushur plot. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm