Në prag të martesës Afërdita Dreshaj merr nje dhuratë ‘shumë seksi’ nga shoqet (FOTO)

By

Shoqet nganjëherë dijnë të jenë vajza të prapa!

Dhe këtë na e dëshmuan miket e këngëtares dhe modeles Afërdita Dreshaj, duke i bërë asaj një dhuratë goxha seksi.

Në prag të martesës, Dreshaj ka marrë për dhuratë një palë të brendshme tanga në të cilat shkruhet “Zonja Kindl”, meqë së shpejti ajo do e marri mbiemrin e bashkëshortit.

Përveç se për Afërditën, miket e saj kanë bërë një dhuratë edhe për Jakub, duke i personalizuar atij një palë “shorts”, në të cilat shkruhet: Rri me Afërditën, pusho, përsërite.

Përndryshe çifti në qershor do të martohet dhe planet për ceremoninë kanë nisur intenzivisht. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm