2po2 dhe Yll Limani bëhen sërish bashkë për projektin e ri!

By

‘Dritat’ është bashkëpunimi i fundit i Yll Limanit dhe reperit 2po2. Kjo këngë është duke u dëgjuar akoma e po ashtu klikimet po e vërshojnë nga dita në ditë.

Mirëpo, sonte dyshja kanë publikuar projektin e radhës. Është fjala për ‘Future’ këngët akustike që sjell 2po2 me Onima.

Pas Nita Latifit e Albulena Jasharit, Yll Limani është i përzgjedhuri për të kënduar disa këngë me Besnikun.

Video e plotë tashmë është publikuar në YouTube./Prive.al

Artikuj të ngjashëm