Ledri, Lumi e Gjiko gati këngën e re: Zbulohet titulli!

By

Të tre artistët së fundmi kanë publikuar projekte të reja veçmas apo bashkëpunime me artistë të tjerë. Por, viti nuk mund të mbyllet pa një këngë të përbashkët mes Ledri Vulës, Lumi B dhe Gjiko.

Prive mëson kënga është përfunduar në studion RedBox e krijuar nga Big Bang me tekst të reperëve.

Po ashtu, kemi kuptuar se ky produksion muzikor do të mbaj titullin ‘Shtrenjt’ dhe do të jetë i gjithi në Hip Hop.

‘Shtrenjt’ do të vizualizohet me klip e do të publikohet në fund të vitit./Prive.al

Artikuj të ngjashëm