Teuta shfaq Adonisin: ‘Diçka po zihet me…’

By

Nga momenti kur u bë publik lajmi se është në lidhje me aktoren Teuta Krasniqi, trajneri Adonis Morina ka vendosur të mbajë një profil të ulët.

Me privatësinë në fokus, ai e menaxhoi mjaft mirë periudhën e interesimit të befasishëm për të duke mos u shfaqur në ekran për të dhënë intervista apo detaje të ngjajshme.

Por, njohuritë në fushën e tij si trajner fitnesi dhe person që jeton shëndetshëm nuk do e limitojnë pa u shfaqur në ekran Morinën.

Ai këtë të Dielë do jetë tek programi i gatimit i Xherit siç edhe ka bërë të ditur vetë aktorja Teuta Krasniqi përmes një postimi.

‘Diçka po zihet me Xherin’ – shprehet ajo në postimin nga prapaskenat e xhirimeve. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm