Tronditet Ledian Memushaj, humbje e madhe në familjen e tij!

By

Futbollisti i njohur shqiptar, Ledian Memushaj, ditën e djeshme përjetoi një humbje mjaft të madhe në familje.

Teksa ishte bërë gati për të dalë në fushë kundër Lazios në kuadër të Series A, ai morri një lajm mjaft të rëndë.

Bashkëshortja e tij që ishte shtatzënë me dy binjakë kishte humbur që të dy fëmijët.

Pasi mori lajmin e hidhur, Memushaj kërkoi nga klubi që të largohej, për ti qëndruar pranë bashkëshortes së tij dhe familjes të cilët humbën dy fëmijët, që do të lindnin brenda pak muajsh.

Lajmin në fjalë fillimisht e bëri të ditur Eurosport për tu shpërndarë më pastaj si një rrufe në pothuajse të gjitha mediat shqiptare. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm